ttbbiston

'''''' ۰۲۱-۵۵۲۷۸۲۴۲

عنوان مطلب:

اجرای شاتکریت

صفحه بندی مطالب آموزشی :

لیست مطالب آموزشی:

معرفی دستگاه شاتکریت

اشتراک گذاری این مطلب

اجرای شاتکریت

بیشترین کاربرد بتن پاشی در سال های اخیر در معادن و ایستگاه های حمل و نقل و همچنین دیواره های تونل ها بوده است یکی از دلایل استفاده از آن این است که شاتکریت میتواند سطوح ناهموار را براحتی صاف و صیقل سازد و تمامی حفره ها را پوشش دهد. اما دارای معایبی هم نیز می باشد که از جمله آنها میتوان به گرد و غبار ناشی از پراکندگی ذرات و پاشیدگی آنها اشاره کرد و مسئله بعدی هیدراته نشدن و یا به دلیل نچسبیدن ملات، مقدار زیادی از آن به هدر میرود.

بیشترین کاربرد بتن پاشی در سال های اخیر در معادن و ایستگاه های حمل و نقل و همچنین دیواره های تونل ها بوده است یکی از دلایل استفاده از آن این است که شاتکریت میتواند سطوح ناهموار را براحتی صاف و صیقل سازد و تمامی حفره ها را پوشش دهد.

اما دارای معایبی هم نیز می باشد که از جمله آنها میتوان به گرد و غبار ناشی از پراکندگی ذرات و پاشیدگی آنها اشاره کرد و مسئله بعدی هیدراته نشدن و یا به دلیل نچسبیدن ملات، مقدار زیادی از آن به هدر میرود.

نمونه کار اجرای شاتکریت

اجرای بتن پاشی

تکنولوژی و تجهیزات روز شاتکریت را از ما بخواهید…

تکنولوژی بتن پاششی یا همان شاتکریت (Shotcrete) با استفاده از دستگاه های مدرن ما را قادر می سازد تا پروژه هایی را تا همین چند وقت پیش نشدنی، غیر ممکن و رویا پردازانه بودن را براحتی اجرایی کنیم، و تونل هایی بزنیم از زیر گسل های بسیار سست و در حال ریزش و بسیار پروژه های عمرانی و ساختمان سازی دیگر که در پرتو پیشرفت تکنولوژی در زمینه بتن پاششی فراهم شده است.

قیمت شاتکریت

قیمت شاتکریت به عوامل متعددی بستگش دارد:

شرکت تیران تونل بیستون ۲۴ ساعت روز در هفته پاسخ گوی شما مهندسین و مشتریان گرامی می باشد، جهت ارائه قیمت دقیق پروژه شما، می توانید با شماره های زیر در تماس باشید:

۰۲۱۵۵۲۷۸۲۴۲

۰۹۱۲۱۵۸۳۶۳۴

خدمات عالی

خدماتی متمایز با تجهیزاتی مدرن

قبول اجرای سفارش شما از سراسر کشور

اجرای بتن پاشی، شاتکریت خشک و تر با دستگاه های جدید، تولید شرکت (TTB) تیران تونل بیستون

برای دریافت مشاوره و درخواست بازدید از محل با شماره های زیر تماس بگیرید.

۰۲۱-۵۵۲۷۸۲۴۲
۰۲۱-۵۵۲۷۸۲۴۷
۰۹۱۲-۱۵۸۳۶۳۷

بتن پاشی یعنی شاتکریت؟

در جواب این سوال بله!

یکی از تکنولوژی هایی جدید و روز افزون که نقش بسزایی در افزایش سرعت پروژه های ساختمانی و راه سازی و تونل سازی را داشته است اجرای شاتکریت یا بتن پاشی است.

استفاده از دستگاه های مدرن

در روش های قدیمی اجرای شات کریت به این موضوع پی میبریم که وجود دستگاه ها، نیروی حرفه ای (اپراتور) و تجهیزات مدرن تا چه حدی میتوان سرعت و دقت را در زمان اجرای شاتکریت بالا برد.

بر فرض مثال روش هایی نوین جهت مخلوط کردن مواد اولیه توسط دستگاه های مکانیکی و روش هایی پاشیدن آن بدست اپراتور حرفه ای توانسته است تا حد بسیار زیادی باعث سهولت در انجام کار شود.

مزایای شاتکریت

  1. هزینه های کلان قالب بندی و تجهیزات نیروی انسانی را کاهش می دهد

2-امکان اجرای سازه های بتنی با اشکال غیر منظم (مثل استخر، آبگیر و…)

3-تثبیت کوه ها و صخره ها با پوشاندن آنها با یک شبکه مش و پاشیدن بتن روی آنها

4-روکش کردن پایه پل ها و تونل ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button