ttbbiston

'''''' ۰۲۱-۵۵۲۷۸۲۴۲

دستگاه های شاتکریت
تیران تونل بیستون

شاتکریت

معرفی جامع دستگاه شاتکریت (بتن پاششی)

شرکت تیران تونل بیستون مفتخر است که در ایران برترین تولید کننده دستگاه شاتکریت میباشد و در این حیث دستگاه پیستونی تکفاز را تولید و بعد از تست نهایی روانه بازار کرد. این نمونه از دستگاه شاتکریت پیستونی تنها نمونه برقی در ایران می باشد که مجهز به برق تکفاز می باشد و انحصارا در تولید این شرکت می باشد.

محصولات منحصربه فرد شرکت تیران تونل بیستون

هدف از تولید شاتکریت (ملات پاش) چیست؟

در روش دستگاه شاتکریت خشک همه ی مصالح مورد نیاز به داخل لوله توسط دستگاه شاتریک منتقل می شود. آب مورد نیاز برای مخلوط کردن مصالح نیز در حین خروج از سر نازل اضافه می شود.

تاثیر فوق العاده شاتکریت (خشک پاش) بر پروژه های عمرانی

مکانیزم و تکنولوژی بالاي بکار رفته در دستگاه خشک پاش امکان شاتکریت به دو روش خشک و تر با الیاف فلزي را فراهم نموده و جوابگوي پروژه هاي بزرگ عمرانی در کشور شده و جایگزین مدل هاي قبلی دستگاه های شاتکریت گردیده است.

دستگاه انتقال ملات چه قابلیت ها و مزایایی دارد؟

در حال حاضر استفاده از دستگاه انتقال ملات اقتصادی ترین روش انتقال ملات به طبقات می باشد. این پمپ در مقایسه با پمپ های کرمی (منو پمپ) و یا پمپ های پیستونی که نمی توانند مصالح خشک و نیمه خشک و مرطوب را به طبقات پمپاژ کنند، می تواند براحتی این کار را انجام دهد.

آیا خرید دستگاه گچ پاش T4 به صرفه است؟

گچ پاش یا (دستگاه گچ پاششی حلزونی T4) پمپی مناسب براي انواع ملات هاي آماده و پلاستر ها می باشد که با سرعت فوق العاده دیگر نیازي به صرف زمان زیاد و تهیه و آماده سازي گچ و انتقال به استاد کار نمی باشد

نحوه عملکرد دستگاه ست تزریق دوغاب سیمان T180 چگونه است؟

مجموعه اي کامل شامل میکسر اولیه 400 لیتري، میکسر ثانویه 700 لیتري و پمپ تزریق پیستونی T180 جهت عملیات تزریق دوغاب سیمان براي پروژه هاي سد سازي، تونل سازي و نیلینگ که با توجه به پیستونی بودن سیستم پمپ قابلیت تزریق تا 100Bar فشار را دارا می باشد.

4 دلیل مهم برای اعتماد به ما

برتری بالا نسبت به رقبا در بازارهای داخلی و بین المللی.

حفظ کیفیت و رعایت استانداردهای روز دنیا.

ساخت صفر تا ۱۰۰ محصولات شاتکریت توسط این شرکت انجام میشود.

پشتیبانی تلفنی و حضوری.

Group 75
Group 76

مشتریان درباره ما چه می گویند؟

در هرکجا که هستید تماس بگیرید. کارشناسان ما همیشه پاسخ گوی تماس شما هستند.
Call Now Button