ملات پاش چیست

پمپ ملات پاش قادر است ضخامت دیوارها را افزاش داده و استحکام سازه را چندین برابر نماید.

شرکت بین المللی تیران تونل بیستون با تلاش های مستمر مهندسان و نیروهای توانمند خود، آماده ارائه خدمات مشاوره به مشتریان نموده و امیدوار است گامهای کوچک را تبدیل به گام های مستحکم و بزرگتر در عرصه صنعت راه و ساختمان نماید.

به منظور راهنمایی های بیشتر در این زمینه و خرید محصولات این شرکت با همکاران تیران تونل بیستون تماس حاصل فرمایید.

دستگاه ملات پاش دستگاهی است که ملات آماده شده اعم از ماسه، سیمان و سایر مصالح مصرفی را پس از منتقل شدن آن از میکسر اولیه به مخزن دستگاه بواسطه پمپ (رتور استاتور ) پمپ پیستونی به داخل شیلنگ ها پمپاژ نموده و پس از انتقال آن تا سرنازل به همراه بادی که توسط کمپرسور هوای تعبیه شده بر روی دستگاه وجود دارد بر روی سطح مورد نظر پاشیده می شود.

ملات پاش، همانطور که از اسمش پیداست، وسیله ای است برای پاشش ملات و سیمان می باشد. این دستگاه در عین سادگی بسیار کاربردی می باشد و ۱۰ برابر سریعتر از دست می باشد. شرکت تیران تونل بیستون به منظور حمایت از تولید ملی اقدام به تولید این محصول کرده و امکان سفارش و خرید آن را برای مشتریان این شرکت فراهم آورده است.

  • دستگاه ملات پاش ماردونی T6020-B2
  • دستگاه ملات پاش ماردونی T6020-B3
  • دستگاه ملات پاش ماردونی T6020-B1
  • دستگاه شاتکریت پیستونی چند کاره T13-B1

دستگاه ملات پاش وسیله ای بسیار مؤثر، و اقتصادی برای کارهایی نظیر مرمت و بازسازی سازه‌های بتنی و ساختمان‌های قدیمی، ساخت پوشش های بتنی نگهداری اولیه در تونل‌سازی، پایدارسازی شیب‌های سنگی و خاکی و پایدارسازی بسَیاری از سازه‌های زیرزمینی دانست.

همچنین ملات پاش را می‌توان به عنوان ملات یا بتنی که با سرعت بالا توسط هوای فشرده شده روی یک سطح پاشیده می‌شود تعریف کرد.

ملات پاشی برای نگهداری زمین در تونل سازی و معدن کاری ایده آل است چرا که یک نگهداری سریع پس از حفاری و مقاومت زودرس مناسب برای دیوار مورد نظر، باعث می‌شود به زمین اجازهٔ جابه‌جایی را بدهد، ایجاد می‌کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید