پیمانکاری شاتکریت

بیشترین کاربرد بتن پاشی در سال های اخیر در معادن و ایستگاه های حمل و نقل و همچنین دیواره های تونل ها بوده است یکی از دلایل استفاده از آن این است که شاتکریت میتواند سطوح ناهموار را براحتی صاف و صیقل سازد و تمامی حفره ها را پوشش دهد.
اما دارای معایبی هم نیز می باشد که از جمله آنها میتوان به گرد و غبار ناشی از پراکندگی ذرات و پاشیدگی آنها اشاره کرد و مسئله بعدی هیدراته نشدن و یا به دلیل نچسبیدن ملات، مقدار زیادی از آن به هدر میرود.

عکس اجرای شاتکریت در گود

تکنولوژی و تجهیزات روز شاتکریت را از ما بخواهید…

تکنولوژی بتن پاششی یا همان شاتکریت (Shotcrete) با استفاده از دستگاه های مدرن ما را قادر میسازد تا پروژه هایی را تا همین چند وقت پیش نشدنی، غیر ممکن و رویا پردازانه بودن را براحتی اجرایی کنیم، و تونل هایی بزنیم از زیر گسل های بسیار سست و در حال ریزش و بسیار پروژه های عمرانی و ساختمان سازی دیگر که در پرتو پیشرفت تکنولوژی در زمینه بتن پاششی فراهم شده است.

خدماتی متمایز با تجهیزاتی مدرن
قبول اجرای سفارش شما از سراسر کشور

اجرای بتن پاشی، شاتکریت خشک و تر با دستگاه های جدید، تولید شرکت (TTB) تیران تونل بیستون
برای دریافت مشاوره و درخواست بازدید از محل با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۵۵۲۷۸۲۴۲
۰۲۱-۵۵۲۷۸۲۴۷
۰۹۱۲-۱۵۸۳۶۳۴

* بتن پاشی یعنی شاتکریت؟

بله – یکی از تکنولوژی هایی جدید و روز افزون که نقش بسزایی در افزایش سرعت پروژه های ساختمانی و راه سازی و تونل سازی را داشته است اجرای شاتکریت یا اجرای بتن پاشی است.

استفاده از دستگاه های مدرن

در روش های قدیمی اجرای شات کریت به این موضوع پی میبریم که وجود دستگاه ها، نیروی حرفه ای (اپراتور) و تجهیزات مدرن تا چه حدی میتوان سرعت و دقت را در زمان اجرای شاتکریت بالا برد.

بر فرض مثال روش هایی نوین جهت مخلوط کردن مواد اولیه توسط دستگاه های مکانیکی و روش هایی پاشیدن آن بدست اپراتور حرفه ای توانسته است تا حد بسیار زیادی باعث سهولت در انجام کار شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید