ttbbiston

'''''' ۰۲۱-۵۵۲۷۸۲۴۲

کوپلینگ استیل

تیران تونل بیستون

دسته بندی انواع قطعات شاتکریت تولیدی T.T.B

اشتراک گذاری این مطلب

معرفی بهترین مدل های کوپلینگ استیل

قیمت کوپلینگ استیل :1,150,000 تومان

رابط میان ۲ قطعه که آن ها را به هم متصل می کند و قابل جداسازی سریع و آسان می باشد را کوپلینگ گوشواره ای استیل می گویند.

کوپلینگ های استیل دارای خانواده وسیعی می باشند که در صنایع مختلف دارای اشکال، ابعاد و خصوصیات متفاوتی هستند که کلا به ۲ دسته تقسیم می شوند:

دلایل اهمیت کوپلینگ ثابت در صنعت شاتکریت چیست؟

کوپلینگ های ثابت بیشتر در مورد اتصالات شیلنگ های باد، آب، مواد شیمیایی، مواد غذایی و… کاربرد دارند که خود دارای اندازه و مدل های مختلفی می باشند که در این نوع صنایع باعث سرعت در باز و کردن شیلنگ ها از یکدیگر یا از منبع اصلی می شوند.

کوپلینگ ها به جهت سهولت در امر باز و بسته شدن نیز دارای مدل های مختلفی می باشد که به چند مورد از آن ها اشاره می کنیم:

در این بین کوپلینگ های گوشواره ای استیل به لحاظ ساده تر بودن و باز و بسته شدن سریع تر و کاربرد های وسیع تری که دارند بیشترین کاربرد را نیز دارند.

تشخیص اینکه چه نوع کوپلینگی در چه صنعتی استفاده شود ارتباط مستقیم با مقدار فشاری که باید تحمل کرد را دارد، که این نوع کوپلینگ ها از مواد های گوناگونی مانند: آلومنیوم، برنج، چدن و استیل ساخته می شوند.

کوپلینگ متحرک چه کاربردهای منحصر به فردی دارد؟

کوپلینگ های متحرک بیشتر در صنایع مکانیکی کاربرد دارند که رابط میان دو قطعه اصلی مثل الکتروموتور به گیربکس – الکتورموتور به دینام و… که همزمان با روشن شدن نیرو محرکه اصلی که می تواند برقی یا موتوری باشد کوپلینگ ها هم به گردش و حرکت در می آیند.

از دیگر موارد استفاده از کوپلینگ های متحرک می توان به موارد زیر اشاره نمود:

مزایای کوپلینگ گوشواره ای استیل چیست؟

لذا در همین راستا شرکت تیران تونل بیستون در جهت تامین بخشی از بازار داخلی، نیاز مجموعه و مشتریان اقدام به تولید کوپلینگ های گوشواره ای استیل نمود که در صنعت شاتکریت بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و با توجه به سرعت بالا در باز و بسته شدن شیلنگ ها توانسته سهولت و سرعت بالا را برای مصرف کننده ایجاد نماید.

فرم تماس با ما

Call Now Button