ttbbiston

'''''' ۰۲۱-۵۵۲۷۸۲۴۲

تماس : دفتر مرکزی 02155278242

شیلنگ ضد سایش

تیران تونل بیستون

قیمت شیلنگ ضد سایش

شیلنگ ضدسایش چه کمکی به صنعت ساختمانی و عمرانی کرده است؟

قیمت شیلنگ ضد سایش : 790,000 تومان

امروزه با توجه به پیشرفت علم در صنایع مختلف و نیاز به ماشین الات جهت انتقال مصالح و مواد های مختلف سیال نیمه سیال و خشک و همچنین هوا نیاز به استفاده از شیلنگ های متنوع در هر صنعتی بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

تفاوت شیلنگ های مورد استفاده در صنایع مختلف ارتباط مستقیم با نوع مواد و حتی فشار هوا (در شیلنگ های انتقال هوا ) دارد که می تواند آن ها را از هم متمایز کند.

شیلنگ شاتکریت یکی از ملزومات دستگاه های شاتکریت بوده و باید بصورت ضد سایش باشند. از بهترین نوع شیلنگ میتوان از برند سوپرلاس ترکیه و Sel ترکیه نام برد که در کلاف های 40 متری میباشند. پرمصرفترین سایز شیلنگ شاتکریت 1/2 و 2 اینچ بوده که برای دستگاه های T260 و T263 کاربرد دارد.

معرفی بهترین مدل های شیلنگ ضد سایش

شیلنگ ضد سایش در چه مواردی استقاده می شود؟

صنعت شاتکریت یکی از صنایعی است که در آن از انواع شیلنگ ها استفاده قرار می گیرد. که به ۲ بخش تقسیم می گردد که در نوع جنس هیدرولیک در دستگاه ها از شیلنگ های سیم دار و در بخش انتقال مصالح از شیلنگ های منجید دار و ضد سایش استفاده می گردد.

دستگاه شاتکریت در دو نوع شاتکریت خشک پاش و ترپاش می باشد که در نوع شاتکریت خشک پاش حتما بایستی از شیلنگ های منجید دار و در دستگاه تر پاش از از هر ۲ نوع منجید دار و سیم دار می توان استفاده کرد.

نکته قابل توجه اینکه با توجه به معلق بودن مصالح در شیلنگ ها در نوع شاتکریت خشک سایش شیلنگ در این نوع بسیبار بالاتر از شاتکریت نوع تر می باشد.

فرم تماس با ما

Call Now Button